foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 30 marca 2019 r. dolnośląski oddział Obozu Wielkiej Polski uczestniczył w pikiecie przeciwko niesłusznym i haniebnym roszczeniom wysuwanym przez środowiska amerykańskich Żydów przeciwko Polsce i Polakom. Roszczenia te, zostały usankcjonowane przez Kongres Stanów Zjednoczonych ustawą 447 i podpisane przez prezydenta Donalda Trumpa.

Wszystko to poprzedzone było podłą nagonką na Polaków i Polskę publikowaną w polskojęzycznych mediach należących do niemieckich koncernów często opierając swoje materiały na danych komunistycznego Urzędu Bezpieczeństwa. Nie od dziś wiadomo, że na stanowiskach tej morderczej struktury wydającej wyroki śmierci na polskich patriotach z AK, NSZ, NZW, WiN i innych, znajdowali się w 40% Żydzi z UB, jak m.in. Slomo Morel - komendant obozu w Świętochłowicach. Faktem bezspornym jest, iż Żydzi od 1944 r. więcej zamordowali Polaków niż Niemców. Żądamy Norymbergi dla oprawców komunistycznych, niezależnie od pochodzenia! Występujmy masowo o roszczenia dla Polaków za I i II Wojnę Światową. Twórzmy organizacje roszczeniowe, jednoczmy siły przeciwko tym haniebnym oszczercom i kłamcom historycznym.

Dominik Harpia

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

my krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeżeli na wszelkie czasy nie usuniecie Żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą! Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.
Benjamin Franklin Wynalazca, uznawany za jednego z pięciu "ojców założycieli" USA, współautor Deklaracji Niepodległości i konstytucji tego kraju. Oryginał (1789) znajduje się w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii


Roman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej