foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 28. lutego 2021 r. na zaproszenie stowarzyszenia Odra-Niemen dolnośląskie struktury Obozu Wielkiej Polski wraz z sympatykami oraz innymi organizacjami narodowymi, harcerzami, kibicami Śląska Wrocław, porządkowali miejsca pochówków żołnierzy AK, NSZ i innych organizacjami niepodległościowych we Wrocławiu. Przy każdym grobie zapalono znicz a przed pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego ułożono ze zniczy napis 'Chwała bohaterom'. Na zakończenie odmówiono modlitwę za zmarłych i odśpiewano hymn państwowy.

Gwoli przypomnienia męczeństwa naszych bohaterów. Tortury stosowane wobec żołnierzy podziemia antykomunistycznego wzorowane były na metodach gestapo. SS-mani i gestapowcy w zamian za złagodzenie wyroku szkolili oprawców w metodach przesłuchań z jewrejsko-komunistycznego Urzędu Bezpieczeństwa i KBW.

Powszechne było m.in.: wyrywanie obcęgami paznokci u rąk, bicie drewnianymi pałkami z wystającymi gwoździami, metalowymi prętami, kopanie podkutymi butami gdzie popadnie, wyrywanie włosów z brody, głowy, nabijanie na odwrócony taboret, wybijanie zębów pięścią, kopniakami, kałamarzami, wbijanie szpilek, igieł czy gwoździ pod paznokcie, rażenie prądem przyrodzenia i całego ciała, przypalanie w części wrażliwe papierosami, zamykanie w niskiej celi z wodą po kolana, także zimą przy otwartym oknie, zakładanie przed śmiercią na skazanego żołnierza munduru niemieckiego lub po śmierci było częste. Zwłoki wrzucano do dołu z wapnem.

Obecnie w tzw. wolnej Polsce, czerwone łobuzy piastują dalej wysokie funkcje w wielu gałęziach gospodarki, będąc często krewnymi oprawców naszych bohaterów żołnierzy antykomuny. Świadczy o tym wylewający się cuchnący szlam od antypolskiej Róży Luxemburg na Żołnierzy Niezłomnych w wypowiedziach publicznych czy przytaczanych w mediach bagiennego nurtu michniko-szechterowszczyzny. Katowani, mordowani, często wraz z rodzinami, fizycznie i psychicznie. Wyrywani z pamięci ludzkiej. Dzisiaj wstają w myślach i sercach żyjących Polaków, a naszym obowiązkiem jest kultywowanie ich pamięci. Żądać musimy pozbawienia funkcji społecznych urzędowych marskistów.

Wieczna cześć i chwała bohaterom. Hańba bandyckim mordercom i mocodawcom.

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim Żyd. W którym tylko kraju osiedlili się Żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii i podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych narodów, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. Zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej