foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 3. czerwca 2021 r. w dniu Święta Bożego Ciała o godz. 16. we Wrocławiu rozpoczęła kontrmanifestacja środowisk patriotycznych i narodowych z udziałem Obozu Wielkiej Polski, Straży Narodowej, Młodzieży Wszechpolskiej, Roty Niepodległości, Obozu Narodowo-Radykalnego-Trzecia Droga – wobec promocji ideologii gender i zboczeń w przestrzeni publicznej. Środowiska LGBTQXYZ, jak co roku nawołują do prawa eksponowania swoich sodomskich upodobań w przestrzeni publicznej, żądając dostępu do bezpłatnej służby zdrowia, dostępu do pracy w pierwszej kolejności i wielu innych ulg oraz uprawnień.

W dodatku powołują się na ideę „Solidarności” wykrzykując 'solidarność naszą bronią'. Wariackie, histeryczne publiczne występy tych środowisk oraz wspieranie tzw. „Strajku Kobiet” oraz lewicowych partii, które to środowiska wspierają się wzajemnie, nie rzadko przy poparciu PO i KO świadczy o pochodzeniu ideowym tych organizacji ale także rodzinnym członków wywodzących się w większości ze środowisk ub'oli i lewackich trolli.

Przeciwko tym trollom, schowanym pod piórkami niewinności, pod pozorem demokracji do szkół chcą wprowadzać swój sodomski jednopłciowy model rodziny.

Wystąpiliśmy wspólnie w obronie życia, tradycyjnej rodziny i wartościom Chrystusowym. Mimo trudności i możliwości niedopuszczenia do naszej kontrmanifestacji z uwagi na brak zgłoszenia, organizatorzy rozdrobnili się na kilka grup narodowych, nie dając pretekstu do rozbicia przez milicję, choć przez chwilę na to się zanosiło. Skandowane hasła 'chłopak, dziewczyna, normalna rodzina', 'Wielka Polska Katolicka' i wiele innych oraz transparenty w obronie normalności, tradycji, flaga 'Nie dla UE' zachęcały ludzi by stanąć razem z nami, dodając nam wsparcia.

Obrzydzanie tradycyjnego modelu rodziny w naszym narodzie zaprowadza się dla destrukcji naszych rodzin i wartości chrześcijańskich oraz cywilizacji łacińskiej.

Czas Polacy obudzić się z letargu „niemożności”.

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Są ludzie, którzy w polityce uznają tylko żniwo - nawożenie, orka i siew są niepotrzebne. Są tacy, którzy podczas pierwszych robót w polu już pytają o plon, a gdy nie widzą, zniechęcają się i odchodzą.
Polska bez żadnej wątpliwości ma o wiele więcej takich ludzi niż inne kraje. Wynika to niezawodnie stąd, żeśmy przez długi czas żyli bez polityki we właściwym tego słowa znaczeniu. To, co się nazywało polityką, to nie były ruchy celowe, jeno odruchy.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej