foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Ostrzeżenie
  • Funkcje poczty zostały wyłączone na tej stronie przez administratora.

W listopadzie we Wrocławiu odbyła się ekranizacja filmu dokumentalnego pt. „Lawendowa mafia” na podstawie książki ks. prof. Dariusza Oko, obecnie prześladowanego w Niemczech za informowanie o lobby LGBT w kościele. Lobby to nie tylko zamieszane jest w molestowanie kleryków niższego szczebla, często tuż po wstąpieniu w mury seminaryjne, ale również w molestowanie dzieci (pedofilię).

Ks. Isakiewicz-Zalewski oraz ks. prof. D. Oko mierzą się z ogromem ataków i przemilczeń. Prawda wygłaszana przez tych dwóch wspaniałych duchownych z powołania jest niewygodna. Obaj bowiem mówią – hierarchia to układ mafijny lawendowy, jeden kryje drugiego w tematach molestowania. Żaden zaś kleryk, który im się nie podda nie ma szans na awans w hierarchii. Ulegając grzechowi sodomii wchodzi między nich jako wspólnik tej strasznej zbrodni w kościele, będąc ich współbratem w grzechu i układach. W cieniu zaś tych haniebnych czynów pozostają lata, gdy celowo byli lokowani księża homoseksualiści, pedofile, a UB (następnie SB) kryło takich księży, często pomagając im w osiąganiu stanowisk w zamian za inwigilowanie prawych wiernych, duchownych i siostry zakonne.

Czas najwyższy, aby hierarchia kościelna oczyściła się ze zboczonych, masońskich i agenturalnych naleciałości.

Wykład i film prowadził mecenas prawa Ordo Iuris, broniący m.in. ks. prof. Dariusza Oko w rozprawach oraz przedstawiciel stow. im. P.Skargi.

https://pch24.tv/premiera-lawendowa-mafia/?ka=008330

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Są ludzie, którzy w polityce uznają tylko żniwo - nawożenie, orka i siew są niepotrzebne. Są tacy, którzy podczas pierwszych robót w polu już pytają o plon, a gdy nie widzą, zniechęcają się i odchodzą.
Polska bez żadnej wątpliwości ma o wiele więcej takich ludzi niż inne kraje. Wynika to niezawodnie stąd, żeśmy przez długi czas żyli bez polityki we właściwym tego słowa znaczeniu. To, co się nazywało polityką, to nie były ruchy celowe, jeno odruchy.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej