foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Ostrzeżenie
  • Funkcje poczty zostały wyłączone na tej stronie przez administratora.

Dnia 25. maja 2022 r. we Wrocławiu obchodziliśmy rocznicę męczeńskiej śmierci rotmistrza Witolda Pileckiego, żołnierza wojny polsko-bolszewickiej 1920 r.; oficera Wojska Polskiego, uczestnika kampanii wrześniowej '39; ochotnika do Auschwitz.

W obozie koncentracyjnym stworzył obozową konspirację. Uczestnik Powstania Warszawskiego 1944 roku w jednostkach AK i NSZ. Ochotnik przerzutu do komunistycznej Polski celem zebrania dokumentów wywiadowczych dla Rządu Polskiego na emigracji dotyczącej sytuacji Polaków pod butem sowieckim w tym prześladowaniach. Rozpracowywał również MBP. Zaaresztowany przez UB, torturowany m.in. zerwanie paznokci u rąk. Zamordowany strzałem katyńskim w głowę 25. maja1948 r. w więzieniu mokotowskim w Warszawie. Słowa męczennika polskiego oddają ogrom zbrodni i tortur - Oświęcim to była igraszka. Skazany m.in. przez dwóch byłych AKowców Czaplińskiego i Hryckowiana w procesie pokazowym. Do chwili obecnej szczątki rotmistrza nie zostały odnalezione.

Czerwona hydra wciąż rozsiewa kłamliwe informacje o Żołnierzach Powstania Antykomunistycznego przez kolejne pokolenie Ubeków i czerwonej hołoty.

Cześć Jego Pamięci. Chwała Bohaterom. Czerwonej hołocie kolaborantów wieczna hańba.

Sekcja Narodowa SN Szczerbiec - Obozu Wielkiej Polski uczestniczyła w obchodach \organizowanych przez Akademię Patriotów, Stow. Koliber, Odrę Niemen. Przed złożeniem kwiatów przy Pomniku Rotmistrza po Marszu Pamięci wystąpił pan Zbigniew Jarząbek zaznaczając, iż w Polsce wraca cenzura zamykająca usta Polakom głoszącym prawdę, nierzadko sądy skazują na grzywny lub kary więzienia.

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Większość Żydów nie lubi tego przyznać, że naszym bogiem jest Lucyfer i że jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest ciągle żywy.
Harold Wallace Rosenthal administracyjny asystent senatora Jacob`a Javitz`a - 1967. Fragment wywiadu z 1976 opunlikowanego przez C.H.Weismana w 1992Roman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej