foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 

W lipcu 2022 roku we Wrocławiu Obóz Wielkiej Polski wsparł medialnie Adama Brawatę z Fundacji Pro w trakcie jazdy po mieście Baneru Stop Aborcji. Kol. Adam Brawata jest notorycznie atakowany sądownie ale także w inny sposób w trakcie działalności w Fundacji Pro m.in.,e Wrocławiu. Rezydent UE J. Sutryk mając za nic Konstytucję wraz ze Strażą Miejską Wrocławia pozbawia Adama Brawatę sądownie i poprzez działania Straży prawa do wolności słowa.

 

Skutkuje to często agresją i atakami fizycznymi ze strony niechętnych działalności Fundacji Pro za życiem a może także zaangażowanych w przemysł aborcyjny chirurgiczny i farmakologiczny.

Zaangażowanie z Wrocławia jednocześnie Chrystiana Szpilskiego z Lewackiej Partii Razem i współsterującego Strajkiem Kobiet. Zastanawia fakt o jednoczesnych atakach przedstawicieli magistratu i partii razem na Fundację Pro.

Z pogwałceniem Konstytucji RP z 1997 roku. Konkretnie artykułów określających kiedy powstaje życie i dotyczących wolności wypowiedzi oraz pozyskiwanych informacji.

Obrzydliwe ataki Szpilskiego i szeroko pojętej lewicy na Fundację Chrześcijańską za broniąca życia świadczą o prawdziwych celach łżelewicy.

Nasze zaangażowanie z OWP miało za cel zbieranie materiałów w przypadku ataków na pracownika fundacji i upublicznianie wraz z twarzami sprawcy bądź sprawców. Stojąc na stanowisku podjęcia ryzyka wytaczanych spraw przeciwko OWP.

Czołem Wielkiej Polsce

Dariusz Stępinski

Komentarze obsługiwane przez CComment

Za warunek dobrej polityki w cywilizowanym świecie uważam szacunek dla indywidualności i aspiracji narodów, nawet gdy chodzi o wrogów, i sprawiedliwą ocenę ich dążeń i działań.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej