foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 11. lutego 2023 r. działacze Obozu Wielkiej Polski - Sekcji Narodowej „Szczerbiec” wraz z sympatykami, wsparli i zabezpieczyli 'Fundację Pro' w pikiecie sprzeciwiającej się handlarkom pigułek aborcyjnych w Internecie, po której odmówiono wspólnie różaniec.

Po odmówieniu dwukrotnie różańca odśpiewaliśmy wspólnie pieśń "Z dawna Polski Tyś Królowo Maryjo". W trakcie modlitwy miała miejsce prowokacja ze strony niedouczonej i ordynarnej dziewczyny. Mimo zmiany rządów w Polsce, wciąż pigułki poronne "R.U." są dostępne.

'Fundacja Pro' jest od kilku lat jest prześladowana za swą działalność i cenzurowana bezprawnie "prewencyjnie" przez urzędników państwowych i samorządowych w Polsce. Toczą się również postępowania sądowe przeciwko Fundacji.

Od kilkudziesięciu lat powstawały w Polsce ruchy antynarodowe proaborcyjne wspierane przez marksistowską lewicę "Rewolty 1968", rozprzestrzeniając się z USA oraz Europy Zachodniej. Skupiają się na promocji zabijania nienarodzonych dzieci w klinikach aborcyjnych jak i farmakologicznie, tj. poprzez pigułki poronne, które są w wielu państwach zabronione. Są to typowe działania zmierzające do zmniejszenia populacji ludzkości, wpisujące się w działalność lewackich organizacji antynarodowych, pan-globalistycznych.

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Człowiek, który ryzykuje byt narodu, jest jak gracz, który siada do zielonego stołu z cudzymi pieniędzmi.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej