foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Można by powiedzieć że udało się systemowi wmówić że lepiej nie będzie, bo taki stan rzeczy jest jaki jest i cywilizacyjnie odstajemy od reszty Unii europejskiej. Oczywiście pogląd owy jest naszą główną filozofią zwalania niepowodzeń na wszystkich wokół siebie.

 

Nie ma demokracji dla wielu jeżeli przy władzy nie ma naszych ulubionych celebrytów politycznych PO-PSL-PIS-SLD plus wszystkich innych dodatków politycznych których mnoży się nam co jakiś czas.

 

Można by teżpowiedzieć; a na kogo głosować ? Jak nie ma innych, staży watażkowie to znane postacie, inni są nieznani, nie majądoświadczenia.. Ogólnie mówiąc lepiej znać złodzieja niżgłosować na nieznanego, niezależnego.

 

Czy jesteśmy esencjąintelektualną wzorującą się an filmie ‘’Głupi i głupszy ‘’? A może alkohol odbiera nam resztę zdrowego rozsądku ?

 

Ale przecież narzekamy na Faceboku i innych platformach społecznościowych jaki to kurewski jest PiS, złodziejski PO, zboczony Ruch Palikota, PSL-przyklej dupa czy SLD- komuna. Narzekamy i nie robimy nic by cokolwiek zmienić wokół siebie. Narzekamy, tworzymy inicjatywy społeczne które i tak w końcowej fazie popierają system, który kopie nas po dupie jak tylko może .

 

Płaczemy przy systemowej TV gdy widzimy zakatowane dziecko na śmierć… ale boimy się oddaćpodpisu pod petycją w sprawie przywrócenia kary śmierci w Polsce, bo co by było jak by mnie znajomy skojarzył że podpisałem ?!? Co by powiedzieli w pracy ?!? Jestem przecież taki sympatyczny tu i tam , otwarty, tolerancyjny…zdarza mi się uderzyć żonę…(przypadkowo)…ale to nic przecież… wyspowiadam się… dam na tacę duży banknot, to i rozgrzeszenie dostanę…w sumie nie odstaję od obowiązującego, panującego systemu..trybikiem..co ja mogę…

 

Obarczając swój umysłtego typu bredniami w końcowej fazie zgadzamy się z tym co mamy w Polsce. Akceptujemy ten stan rzeczy, polityków, celebrytów, wolimy cieszyć się jakie założyli dziś majtki niż ceną produktów spożywczych, spadających zarobków, standardów życia w Polsce.

 

Wybór zawsze jest - to nam daje system – nie pasuje wypierdalać na zachód za chlebem, my elita polityczna weźmiemy to co nam słusznie się należy, wasze kamienice, wasze domy, wasze pieniądze.

 

Alternatywa ?!? Obóz Wielkiej Polski ! Oczywiście nie mówię tu do ogółu społeczeństwa, bo to jeszcze nie ten czas ale czas dla tych inicjatorów inicjatyw, którzy nie pogubili się w panującym systemie. Tu jest wasze miejsce! W szeregach Obozu Wielkiej Polski. I nie mówcie co może wam zaoferować OWP ale Co wy możecie zaoferować Polsce. I to jest najważniejsze. My wszyscy to Obóz Wielkiej Polsce - Zawsze po Stronie Narodu.

 

Janusz Mucha

Komentarze obsługiwane przez CComment

Ta nasza walka przeciw obcym wpływom nie pochodziła z jakiegoś płytkiego szowinizmu, czy z pierwotnej ksenofobii. Myśmy nie przeceniali wartości swego narodu, przeciwnie, walczyliśmy z wszelkimi w tym kierunku zachciankami; chętnieśmy się uczyli od obcych i wieleśmy się nauczyli. Aleśmy mieli to głębokie przekonanie, że zmagać się z trudnymi, nie spotykanymi nigdzie zagadnieniami naszego bytu i naszej narodowej sprawy mogą tylko samoistne mózgi polskie, nie bojące się myśleć na własny rachunek, że uczciwie służyć sprawie polskiej mogą tylko niezależne polskie sumienia, nie ujarzmione przez obcych na żadnej drodze.
Roman Dmowski