foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


W 27. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego przez władze PRL, wrocławscy działacze Obozu Wielkiej Polski i  Obozu  Narodowo Radykalnego, postanowili uczcić to wydarzenie wspólnie. W trakcie pikiety przypomniano nie tylko tę grudniową noc, ale także pozostałe komunistyczne zbrodnie popełnione na naszym Narodzie. Następna część spotkania poświęcona była integracji wrocławskiego środowiska Narodowców.

Czytaj więcej...

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
W związku z obchodami 11 listopada w Warszawie, jakie zorganizowały środowiska narodowe, mamy przyjemność poinformować, iż naturalnie nie zabrakło tam naszych działaczy. Bliższą nam formę świętowania tak ważnej dla nas, Polaków, daty zaprezentował Obóz Narodowo-Radykalny, toteż działacze OWP wzięli udział w marszu zorganizowanym przez ONR. Wcześniej delegacja OWP wzięła udział w obchodach zorganizowanych przez środowiska prawicowe skupione wokół Młodzieży Wszechpolskiej oraz Ligi Obrony Suwerenności. Z przyczyn oczywistych, nie widzieliśmy potrzeby organizowania trzecich już obchodów tego samego Święta w tym samym mieście.

Czytaj więcej...

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dnia 11.08.2008 r. grupa niedoinformowanej gawiedzi i antyrosyjskich judzicieli zorganizowała pod ambasadą Federacji Rosyjskiej protest, wobec prawu Rosji do obrony swojej mniejszości, jak też sojuszniczych Osetyjczyków przed, jak by na problem nie patrzyć, krwawą agresją Gruzji, będącej aktualnie amerykańsko - izraelską marionetką. Na miejscu zdarzenia pojawił się nasz Kolega, lider zespołu RP Oi oraz pełnomocnik białostockiego oddziału Obozu Wielkiej Polski - kol. Adam Czeczetkowicz.

Czytaj więcej...

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Oddziały regionalne Obozu Wielkiej Polski, na terenie całego kraju, wzięły udział 11 listopada 2008r. w uroczystościach państwowych z okazji Święta Niepodległości. Zostały złozone kwiaty w miejscach pamięci narodowej, manifestujac tym samym naszą pamięć o tym wydarzeniu.
Wrocław, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Olsztyn, Poznań, Białystok, Łomża, Opole. To tylko niektóre z miast, z których otrzymaliśmy relacje. Nadpłynęły także fotografie, które prezentujemy poniżej.

Czytaj więcej...

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dnia 12 kwietnia 2008r. grupa wrocławskich działaczy OWP wzięła udział w zorganizowanych przez ONR obchodach, mających upamiętnić ofiary komunizmu i nazizmu. W związku z bezprawnym przerwaniem uroczystości ze strony władz miasta Wrocławia, zatrzymano 204 osoby, w tym 4 działaczy OWP kol.kol. Marcina Markowskiego, Sławomira Sakowskiego, Dariusza Stępińskiego oraz Henryka Dudka, który był najstarszym uczestnikiem wiecu. W związku z w/w zajściami, w prokuraturze złożono zawiadomienie następującej treści.

Czytaj więcej...

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Rodacy! Jeśli nie chcemy żyć w EUROKOŁCHOZIE, ale w Wolnym Kraju - Suwerennej POLSCE, nie rezygnujmy dobrowolnie z prawa do współdecydowania o losie naszym i nasze Ojczyzny !
ŻĄDAJMY REFERENDUM w sprawie ratyfikacji EUROKONSTYTUCJI (czyli tak zwanego Traktatu Reformującego UE ) i poprzyjmy w tej sprawie Obywatelski wniosek do Sejmu Rzeczypospolitej.
W  Warszawie podpisy pod wnioskiem zbierane są codziennie w godz. 12.00 do 17.00 na Krakowskim Przedmieściu przy pomniku ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
Eugeniusz Nehrebecki

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

W związku z opisaną sprawą w artykule pt.: "Dosadna wymiana zdań", Obóz Wielkiej Polski, wystosował list do prokuratury. Przedstawiamy jego treść. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. W imieniu stowarzyszenia zwykłego Obóz Wielkiej Polski, kieruję do wiadomości Prokuratury Rejonowej w Głubczycach, zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Czytaj więcej...

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Myśmy musieli pragnąć upadku potęgi niemieckiej, która nas przygniatała, która konsekwentnie szła do całkowitego zniszczenia naszego narodowego bytu, która w każdym swoim względem nas kroku, czy to wewnątrz państwa niemieckiego, czy poza jego granicami, rzucała nam swoje brutalne ausrotten!
Roman Dmowski