foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 3 maja 2008r. działacze Obozu Wielkiej Polski wspominali kolejną już rocznice uchwalenia pierwszej Polskiej Konstytucji. Prezentujemy relację z Olsztyna i Bełchatowa.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Powstania nasze były zbrojnymi protestami przeciw uciskowi, nie zaś walką o odbudowanie państwa polskiego. Żadne z nich nie miało planu tego państwa, kierownicy ich nie zastanawiali się nawet poważnie nad tym, co by zrobili w razie powodzenia.
Roman Dmowski