foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 11.08.2008 r. grupa niedoinformowanej gawiedzi i antyrosyjskich judzicieli zorganizowała pod ambasadą Federacji Rosyjskiej protest, wobec prawu Rosji do obrony swojej mniejszości, jak też sojuszniczych Osetyjczyków przed, jak by na problem nie patrzyć, krwawą agresją Gruzji, będącej aktualnie amerykańsko - izraelską marionetką. Na miejscu zdarzenia pojawił się nasz Kolega, lider zespołu RP Oi oraz pełnomocnik białostockiego oddziału Obozu Wielkiej Polski - kol. Adam Czeczetkowicz.

Kibicowali mu Koledzy: fani RP Oi oraz działacze OWP. Adam wszedł na mównicę i wyraził swoje stanowisko w sprawie w krótkich słowach ,,Niech żyje Rosja!" jak wiemy uczynił to na przekór propagandzie światowych koszermediów i na znak protestu wobec zajść pod ambasadą. Nie było czasu i możliwości na szerszy wywód, gdyż dyżurni antyrosyjscy judziciele zaatakowali go przy biernej postawie policji, co było zresztą do przewidzenia. Odprowadzany, delikatnie to ujmując, (w rzeczywistości tzw. stróże prawa szarpali naszego Kolegę) A. Czeczetkowicz przypomniał pewną starą prawdę, iż to właśnie Józef Stalin był Gruzinem i jak każdy elementarne wykształcony człowiek wie ze ,,dzięki niemu" masy Rosjan i Osetyjczyków zostały zmuszone do życia wewnątrz Gruzińskiej Socjalistycznej Republice Sowieckiej.
Zdarzenie nagrała Telewizja Narodowa dr Eugeniusza Sendeckiego.

W odpowiedzi na w/w inicjatywę środowisk antypolskich kol. Adam Czeczetkowicz zdecydował się zorganizować pikietę pod hasłem ,,Solidarni z Rosją" dnia 22.08.2008 r., również pod ambasadą Rosji. Udział w niej wzięli licznie zgromadzeni działacze Obozu Wielkiej Polski, Stowarzyszenia Narodowego im. Romana Dmowskiego oraz Samoobrony RP.
Samoobronę reprezentował jej rzecznik prasowy b. poseł - Mateusz Piskorski zaś SN im. RD - mec. Marian Barański. Udział wzięli także aktywiści innych, bliżej nieokreślonych organizacji.

          Manifestacja narodowców w odróżnieniu od syjonistycznego chłamu nikogo nie obrażała, nikt nie został źle potraktowany i wszystko odbyło się klasą, w końcu bycie Polakami i Słowianami zobowiązuje.
Po około godzinnej pikiecie dalsza część programu ,,Solidarni z Rosją" została przeniesiona do sali koncertowej, gdzie ponownie popis dał kol. Adam Czeczetkowicz ze swoją kapelą ,,Rzeczpospolita Oi". Po około dwugodzinnym koncercie miała miejsce dalsza dyskusja na temat konfliktu w Osetii.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

System polityki narodu, który nie może pochodzić ze ślepego naśladownictwa wzorów obcych, stworzonych przez inne narody, w innych żyjące warunkach, musi być dziełem samoistnej twórczo±ci narodu. Należy on wszakże od tych dzieł, które z pracy pokoleń powstają. W tej pracy musi być ciągłość, każde pokolenie musi dopełniać i ulepszać to, co zrobiły pokolenia poprzednie.
Roman Dmowski