foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 11 listopada 2009r. około godz. 12.00 grupa działaczy Obozu Wielkiej Polski postanowiła zaznaczyć naszą obecność na obchodach państwowych, którym przewodził Prezydent, już pozbawionej suwerenności Rzeczpospolitej Polski, niesławny Lech Kaczyński. Zaprezentowaliśmy tam wizerunek Romana Dmowskiego, nasze transparenty a nasze działaczki rozdawały ulotki. Obecna była także ekipa kol. Sławomira Zakrzewskiego, znanego działacza warszawskiego, wraz z trumną wykonaną przez rzeźbiarza kol. Bartłomieja Kurzeję, symbolizującą pozbawione suwerenności Państwo Polskie.
Przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z ludźmi, którzy nas zaczepiali i pytali: "jak można na nas glosować?".  Bardzo miła atmosfera wśród patriotycznie nastawionych Polaków jacy się tam zgromadzili. Akcja została zakończona około godz. 13.40 i dołączyliśmy do reszty naszych działaczy gromadzących się pod Kolumną Zygmunta. Od godz 14.00 w okolicach pomnika Romana Dmowskiego stacjonowała również nasza grupa aby zabezpieczyć zbierających się pod pomnikiem patriotów (OWP zarejestrował pod pomnikiem pikietę pomiędzy 14.00 do 18.00) to właśnie tam stacjonowała policja, która odparła atak tzw. antify, czyli lewicowej bojówki nieodróżniającej patrioty od nazisty.
 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwisko, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska są Żydami.
Harold Wallace Rosenthal administracyjny asystent senatora Jacob`a Javitz`a - 1967