foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 3 maja 2009r. około godziny 12.00 działacze i sympatycy Obozu Wielkiej Polski wzięli udział w obchodach państwowych jakie miały miejsce pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Osoba pełniąca obowiązki prezydenta Polski zaprosiła wszystkich Polaków do uczestniczenia w tej uroczystości, a więc nie moglibyśmy nie skorzystać.

Nie zabrakło na miejscu zdarzenia z policją, która "spisywała" naszych działaczy. Podczas tejże czynności znamienne były słowa pewnej emerytki, która protestowała przeciw temu procederowi: "zostawcie ich, oni przecież nic nie zrobili".
Dziękujemy wszystkim zebranym. Mamy tu na myśli również naszych Kolegów z Obozu Narodowo Radykalnego czy innych środowisk narodowych.
Dziękujemy również przechodniom, którzy bardzo chętnie brali od nas materiały i odnosili się do nas z sympatią.

Komentarze obsługiwane przez CComment

...jest ona (nowoczesna polityka Polska) tylko owocem bezinteresownej miłości Ojczyzny, zdrowego rozsądku, no i trochę energii. I może najważniejsz± rzeczą była bezinteresowność. Nakreślić sobie plan na dużą odległość i wykonywać go konsekwentnie, bez względu na to, że owocu wysiłków może się nie będzie za życia oglądało, mogli tylko ludzie myślący nie o tym, czym oni będą, jaką karierę zrobią, jeno o tym, co będzie z Polską. Tej pracy, w której trzeba było zwalczać tyle przeszkód we własnym społeczeństwie, mogli się oddać tylko ludzie nie dbający o popularność, o zaszczyty, o hołdy...
Roman Dmowski