foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 3 maja 2009r. około godziny 12.00 działacze i sympatycy Obozu Wielkiej Polski wzięli udział w obchodach państwowych jakie miały miejsce pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Osoba pełniąca obowiązki prezydenta Polski zaprosiła wszystkich Polaków do uczestniczenia w tej uroczystości, a więc nie moglibyśmy nie skorzystać.

Nie zabrakło na miejscu zdarzenia z policją, która "spisywała" naszych działaczy. Podczas tejże czynności znamienne były słowa pewnej emerytki, która protestowała przeciw temu procederowi: "zostawcie ich, oni przecież nic nie zrobili".
Dziękujemy wszystkim zebranym. Mamy tu na myśli również naszych Kolegów z Obozu Narodowo Radykalnego czy innych środowisk narodowych.
Dziękujemy również przechodniom, którzy bardzo chętnie brali od nas materiały i odnosili się do nas z sympatią.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odległe zesłanie i przypuszczalne śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba Żydów (...) Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckiej policji bezpieczeństwa w owym czasie był szokująco wysoki procent Żydów.
Norman Davies Historyk