foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


W związku z kolejnym procesem sądowym Jana Kobylańskliego (Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej - USOPAŁ) przeciw 19 oszczercom z liberalnych mediów, Polski Ruch Uwłaszczeniowy zgłosił pikietę w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy na dzień 28 maja 2010 roku w godzinach trwania rozprawy tj. 9.30 do 13.30. Mając powyższe na uwadze, Rada Naczelna Obozu Wielkiej Polski, postanowiła o wsparciu pikiety przez nasze Stowarzyszenie. Zarząd Główny OWP zlecił wykonanie transparentu z logiem USOPAŁ i zdjęciem Prezesa Jana Kobylańskiego.

     Nowo wykonany profesjonalnie transparent, wraz z naszym banerem organizacyjnym, znalazły się na terenie zgłoszonej pikiety. Działacze warszawskiego OWP przeprowadzili akcje ulotkową rozprowadzając przygotowane materiały OWP i USOPAŁ. W tym samym czasie odbyła się już kolejna rozprawa sądowa, która po raz kolejny nie odsłoniła kłamstw oszczerców. Można by rzec, działania przeciwników Prezesa Jana Kobylańskiego odnoszą skutek odwrotny od zamierzonego, ponieważ w związku że proces jest wciąż przekładany, wzrasta zainteresowanie opinii publicznej tą sprawą. A przecież naszym przeciwnikom nie o to chodzi, my jednak możemy obiecać, że zadbamy w przyszłości o jak najlepszą oprawę kolejnych rozpraw. Obóz Wielkiej Polski może to zagwarantować!

Komentarze obsługiwane przez CComment

my krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeżeli na wszelkie czasy nie usuniecie Żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą! Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.
Benjamin Franklin Wynalazca, uznawany za jednego z pięciu "ojców założycieli" USA, współautor Deklaracji Niepodległości i konstytucji tego kraju. Oryginał (1789) znajduje się w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii