foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 11 listopada 2011r. Działacze Obozu Wielkiej Polski oraz zaproszone przez nas delegacje ze słowackiej organizacji Slovenské Hnutie Obrody (SHO) oraz serbskiej SNP 1389 zaznaczyli swą obecność podczas państwowych uroczystości nad Grobem Nieznanego Żołnierza. Zebrani na placu rodacy z wielkim zainteresowaniem przyglądali się naszym transparentom oraz flagom naszych zagranicznych gości.

 

Przechodnie fotografowali się z nami wszystkimi oraz prowadziliśmy rozmowy z ludźmi, którzy sami do nas podchodzili. Jeden z naszych działaczy ze starszym już panem przedyskutował niemal całe obchody. Spotykały nas wyłącznie pozytywne komentarze i słowa poparcia. Szkoda tylko, że brakło nie tylko młodzieży w kontaktach z nami, lecz i na całym placu byli ludzie młodzi w znacznej mniejszości.
Wspólnie ze swymi Słowackimi i Serbskimi słowiańskimi braćmi dumnie podziwialiśmy moment wciągnięcia biało-czerwonej flagi na główny maszt.
Różne gabinety i prezydenci, niestety, przewodzili głównym obchodom odzyskania przez Polskę niepodległości.
Lecz zawsze tam będziemy. Nie dla nich, lecz dla pamięci naszych ojców i dziadów oraz ich krwi przelanej.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Naród żydowski nigdy nie był wiele wart, jak mu to zresztą po tysiąc razy zarzucali jego wodzowie, sędziowie i prorocy. Mało posiada szlachetnych przymiotów, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów. Cóż można bowiem o takim narodzie, który w swej wielowiekowej wędrówce znaczy tylko ślady zepsucia i wyzysku innych narodów? Nikt też się dziwić nie może, że nie mamy do żydów zaufania i że uważamy za obowiązek strzec naszej kultury od skażenia jej przez nich.
Johann Wolfgang von Goethe największy poeta niemiecki