foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Ostrzeżenie
  • Funkcje poczty zostały wyłączone na tej stronie przez administratora.
Dnia 27.01.2012 r.  w bardzo miłej atmosferze zostało wręczone przez Zarząd Dzielnicy Podkarpackiej OWP honorowe członkostwo Obozu Wielkiej Polski seniorowi Ruchu Narodowego Podkarpacia, Panu Jackowi Ślusarzowi nadane przez Zarząd Główny OWP.


Pan Jacek Ślusarz dał się poznać na przestrzeni lat jako bardzo dobry ideolog oraz organizator Ruchu Narodowego Podkarpacia. Swoją postawą nieraz udowodnił jak ważnym jest w życiu społecznym kierowanie się myślą Narodowej Demokracji. Przypomnijmy chociażby pracę pedagogiczną, dzięki której Pan Jacek Ślusarz formował młode pokolenie Polaków w duchu Myśli Narodowej. Dlatego z całego serca, my Młodzi Narodowcy Obozu Wielkiej Polski, za ten cały trud i poświęcenie w formowaniu nas, jako pokolenia narodowego Polaków serdecznie mówimy - Dziękujemy!

Komentarze obsługiwane przez CComment

Ujawniło się, że ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu (...) po wkroczeniu bolszewików rzucił się z całą furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na łup przybranych w czerwone kokardy metów społecznych.
gen. Stefan Rowecki "Grot" Dowódca Armii Krajowej