foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Zaraz po rozprawie z powództwa Prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego przeciwko "dyplomacie" Radosławowi Sikorskiemu (uważanego przez rządzący Polską establishment za ministra spraw zagranicznych RP) 7. osobowa delegacja Obozu Wielkiej Polski wręczyła dyplom honorowego członka OWP na ręce mec. Mariana Barańskiego.


Dyplom wręczył dr hab. Jan Eugeniusz Malinowski (Przewodniczący Komisji Rewizyjnej OWP i Prezes Ligi Polskiej) - wieloletni współpracownik mec. Barańskiego. Marian Barański jest związany z Ruchem Narodowym od najmłodszych lat. Współzakładał jedyną egzystującą w czasie PRL niezależną organizacje narodową - Ligę Narodowo Demokratyczną i jako jeden z nielicznych nie współpracował ze służbami PRL. Mimo pięknej karty wiernego endeckim ideałom Polaka i katolika pozostaje przez środowiska uważające się dziś za kontynuatorów tradycji Obozu Narodowego zapomniany bądź przemilczany. Barański kieruje do dziś Stowarzyszeniem Narodowym im. Romana Dmowskiego, które od 20 lat prowadzi pracę ideowo-formacyjną.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwisko, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska są Żydami.
Harold Wallace Rosenthal administracyjny asystent senatora Jacob`a Javitz`a - 1967