Oficjalnie zostało uruchomione Biuro organizacyjne Obozu Wielkiej Polski w Warszawie. Razem z nim rozpoczyna swą działalność nasza biblioteczka narodowa. W chwili rozpoczęcia swej działalności, liczy tylko kilkadziesiąt pozycji. Ale wierzymy, iż księgozbiór będzie się szybko powiększał. Naszym celem jest stworzenie biblioteczki z książkami o tematyce narodowej, historycznej których na próżno szukać po publicznych bibliotekach. Nasze Biuro jest otwarte na różne formy wykorzystania, także na zasadzie współpracy z innymi podmiotami. Wyposażone jest w komputer z dostępem do internetu. Przeglądanie biblioteczki narodowej zapewne umili zaparzona gorąca kawa lub herbata.


Bardzo prosimy wszystkich chcących pomóc w utrzymaniu i rozwoju biblioteczki narodowej o wsparcie finansowe.
Osoby chcące przekazać książki dla biblioteczki narodowej, prosimy o kontakt na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Następnym celem jest współistniejąca z biblioteczką, czytelnia prasy polonijnej. Abyśmy my w kraju, wiedzieli co dzieje się wśród naszych rodaków żyjących za granicą Ojczyzny. Znali ich problemy, tak jak Polonia zna nasze. Co nas przybliży w jeden silny naród. Istotnym atutem Biura OWP oraz biblioteczki narodowej jest jej umiejscowienie w samym centrum Warszawy - Al. Jerozolimskie 144 lok. 10 - biurowiec PKS Warszawa "Polonus" zaraz przy stacji PKP Warszawa Zachodnia.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą w rozwoju biblioteczki także do pełnienia dyżurów, aby mogła być dostępna dla wszystkich każdego dnia.